Renczes

Renczes

výroba eurookien a dverí

V rozsiahlom výberovom konaní suverénne zvíťazilo riešenie GreMi KLIMA, ktoré zahŕňalo kompletnú ponuku moderného bezobsluhového systému odsávania, následne spracovania drevného odpadu briketovaním a automatizovaným spaľovaním, a navyše aj kompletný návrh a realizáciu systému vykurovania s využitím spätného využitia tepla s filtrovaného vzduchu. Bezkonkurenčná energetická bilancia, dodávka celého systému na kľúč podporená extrémne zaujímavou cenou rozhodla jednoznačne v prospech systému SMARTeye.

Riešenie

Centrálne odsávanie strojov v novopostavenej hale dvomi potrubnými trasami centrálneho systému odsávania. Každý stroj obsluhovaný jednou klapkou SMARTeye. Pretlakový plnezateplnený filter GREFILT s integrovaným briketovačom BRIKSTAR. Produkované brikety sú dopravované do veľkokapacitného zásobníka, a buď sú využité pri vykurovaní výrobných priestorov, alebo prebytočné množstvo zobchodované pre odberateľov kvalitného biamasového paliva.

Novovybudovaná kotolňa centrálne automaticky riadená systémom SMARTeye

Vybavená veľkokapacitným zásobníkom brikiet s vyhrňovaním, kotlom na biomasové palivo ŠAMATA s automatizovanou prevádzkou.

Brief na stiahnutie
Zobraz na mape

Dosiahnuté hodnoty:

 • energetických nákladov
  OPTIMALIZÁCIA

  energetických nákladov

 • a certifikácia
  VALIDÁCIA

  a certifikácia

 • bezpróblemový servis a podpora
  SERVIS

  bezpróblemový servis a podpora