SMARTWALL

-

Stena postavená na úsporu

Môže byť lakovanie efektívne, hospodárne, moderné a pritom ekologické a dostupné?

Odsávacia lakovacia stena SMARTWALL
Komfort a úspora dostupnejšie.
SMARTWALL
SMARTWALL

Popis

Minimalizované tepelné straty odsávaného vzduchu

Lakovanie a aplikácia nástrekov sú činnosti náročné na výmenu vzduchu. Spolu so znečisteným vzduchom odchádza aj teplo. Preto každý ušetrený kubický meter odsatého vzduchu znižuje tepelné zaťaženie priestoru. A menej kúriť, znamená aj menej platiť.

59% nižšia spotreba elektrickej energie

Naše lakovacie steny sú osadené unikátnymi klapkami SMARTeye. Inteligentné riadenie a frekvenčný meniče, rovnaké ako sú nasadené v systémoch odsávania vzduchu, zabezpečia bezpríkladnú úsporu elektrickej energie.

Dvojzónová pre lakovanie malých dielov

Raz lakujete zárubňu dverí, inokedy malý hranol. Prečo teda odsávať vzduch celou plochou steny? Tie naše majú dve zóny. Buď sa použije iba jedna, alebo ak to veľkosť výrobku vyžaduje, tak obe. Samozrejme aj táto na prvý pohľad nenápadná vlastnosť steny SMARTeye má výrazný vplyv na energetickú bilanciu zariadenia.

Dvojstupňová filtrácia

2 x je viac ako 1. To je jasné. Okrem 1. stupňa filtrácie, ktorý je inštalovaný v útrobách odsávacej steny, disponuje SMARTwall aj druhým stupňom filtrácie (s účinnosťou až 97%), ktorý tvorí špeciálna filtračná tkanina s extrémne vysokou priepustnosťou vzduchu, no pritom veľmi jemnou štruktúrou. Táto sa voľne odvíja z nekonečného kotúča pred telesom steny, a tak umožňuje ľahkú obsluhu počas práce v lakovni. Vďaka tomu naše steny prispievajú k výrazne nižšej záťaži životného prostredia činnosťou lakovacej dielne. 1. filtračný stupeň má dva možné prevedenia: ako lamelový labyrintový filter, alebo ako papierový (harmonikový) filter.

Moderné doplnky za cenu štandardu

Podlahový rošt, ŠTART/STOP tlačidlo v unášači striekacej pištole, či množstvo iných detailov. Je toho dosť, čo chápeme ako samozrejmosť, za ktorú sa neplatí.

Aplikácie

FI Holding, s.r.o.

odsávací systém a lakovacia stena v stolárskej výrobe

Dopyt

V prípade, že máte záujem o naše Riešenia, vyplňte prosím nasledujúci kontaktný formulár

V prípade, že nás chcete kontaktovať priamo: +421 41 509 20 20