GreMi KLIMA s.r.o. favicona

GreMi KLIMA, s.r.o.

GreMi Teambuilding 2022

Vakcinační kontajnery od Luwex

Budujeme silný tím GREMI

Žilina, Ružomberok – September 2022

Približne 170 zamestnancov skupiny GreMi zo Slovenska a Česka, vrátane dcérskej spoločnosti Luwex, sa v piatok 9. septembra zišlo na GreMi Teambuilding 2022 v Ružomberku v krásnom prostredí horského hotela.

Skupina rastie, pribúdajú projekty, úlohy, prichádzajú noví ľudia, a nechceme prísť o to na čom GreMi vyrástla. Teda prostredie a atmosféru rodinnej firmy, z toho vyplývajúce dobré pracovné vzťahy, motivácie k plneniu cieľov, posúvania sa k rastu spoločnosti a samozrejme k spokojnosti našich partnerov a zákazníkov. Dnes sme už medzinárodná spoločnosť, ale stále si zakladáme na rovnakých hodnotách a komunikácia tímov, odovzdávanie si skúseností medzi pobočkami sú pre nás kľúčové,“ hovorí Petra Gaňová, HR manažérka GreMi KLIMA.

Úvod formálnej časti patril zakladateľovi a majiteľovi Milošovi Gregorovi a následne sa rozprúdila debata a diskusia. Väčšina otázok smerovala k aktuálnym problémom a ďalšiemu smerovaniu spoločnosti.

V neformálnej časti nám športové aktivity ako paintball, zdolávanie lezeckej steny, streľba na terč z revolveru či wichestrovky, alebo alpské disciplíny v sekaní a rezaní dreva a zatĺkanie klincov, pomáhali vo vzájomnom spoznávaní sa v príjemnej a uvoľnenej atmosfére.

Týmová spolupráce a ochota udělat něco navíc pro společný úspěch, je v podnikání stejně důležitá, jako v kolektivních sportech. Proto jsem rád, že se setkání mohli zůčastnit i naši zaměstnanci a víc poznat, za jaké klubové barvy kopou,“ dodal Miloslav Mácha, podpredseda  predstavenstva Luwexu. Jedna z najstarších českých akciových spoločností, založená už vo februári 1988, je súčasťou slovenskej skupiny GreMi od jari 2020.

Podľa Petry Gaňovej sa akcia vydarila, aj fyzicky náročnejšie disciplíny sa obišli bez veľkých úrazov. „Kolegovia boli akciou nadšení a tešia sa na ďalšiu. To je aj pre nás najlepšie ohodnotenie a vysvedčenie,“ povedala na záver.